Ужгородка

Новини Закарпаття

У КМДА розповіли, як у школах буде організовано навчальний процес після виходу з “червоної” зони

Школярам, ​​які 5 травня в Києві знову сядуть за парти, будуть вимірювати температуру перед уроками, потоки учнів будуть розведені – класи будуть заходити в школу через різні входи.

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” повідомила директор департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації Олена Фіданян.

“Що стосується суворого носіння масок, то ми прислухаємося до рекомендацій медицини. Зараз таких чітких рекомендацій щодо масок немає. До того ж ми повертаємося не в “помаранчеву” зону, а вже в “жовту”. Це означає, що правила трохи м’якші”, – зазначила Фіданян.

За її словами, дітям маски в школі носити необов’язково, а для педагогів мерія купила захисні щитки, якими вчителі зможуть користуватися. Зокрема, потоки учнів будуть розведені – класи будуть заходити в школу через різні входи.

Як НАШ повідомляв раніше, уряд розподілив майже мільярд гривень між місцевими бюджетами на придбання ноутбуків, щоб вчителі могли викладати дистанційно і покращували свої навички в умовах пандемії COVID-19.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору