Ужгородка

Новини Закарпаття

Конфлікти в Україні триватимуть до тих пір, поки ми будемо прагнути вступити в НАТО, – політолог

Конфлікти на території України триватимуть до тих пір, поки ми будемо прагнути вступити в НАТО та інші подібні організації, які Російська Федерація сприймає як ворожі стосовно себе.

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловив політолог Олександр Лазарєв.

“Відповідаю, що нам робити, щоб повернути наші території. Якщо ми і далі будемо декларувати вступ в НАТО і інші подібні організації, які Російська Федерація сприймає як ворожі по відношенню до себе, то ми будемо і далі мати конфлікт на нашій території. Тому що вони не будуть зацікавлені в цьому”, – сказав політолог.

Також Олександр Лазарєв зазначив, що для мінімізації таких ризиків, Україні необхідно в першу чергу відмовитися від подібних згубних геополітичних напрямків, стати позаблоковою державою, почати реальні переговори по Мінським угодам, передбачити план дій, який буде вигідний нашій країні, і на який погодиться друга сторона.

Як НАШ повідомляв раніше, аналітик експертного уряду Валентин Землянський заявив, що Франція, Німеччина і частково Італія приймають рішення, в якому напрямку рухатися Європейського Союзу.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору