Ужгородка

Новини Закарпаття

Землянський про тиск Нацради на телеканали: мовне квотування – це втручання в діяльність приватної компанії

Українські телеканали змушені йти за принципом самоцензури, а мовне квотування на каналах є втручанням в діяльність приватної компанії.

Таку думку висловив аналітик експертного уряду Валентин Землянський в ефірі телеканалу НАШ.

“Канали змушені йти за принципом самоцензури. Квотування мовне на каналах це що? Це втручання в діяльність приватної компанії. Приватна компанія має право вести мовлення російською, англійською – як завгодно. Це проблема власника каналу – він вирішує, яка повинна бути інформаційна політика, якщо це не порушує чинне законодавство. В даному випадку немає закликів до повалення, поділу тощо”, – сказав Землянський.

Також він зазначив, що відтоді, як закрили три опозиційні телеканали, не було ні те, що судових рішень, але і доказів проти них.

“Якщо у Нацради є претензії до спікера, який прийшов на цей канал, він може в судовому порядку вирішити це питання. Те ж саме стосується трьох закритих телеканалів рішенням РНБО. За три місяці не було представлено ні те, що жодного судового рішення, не було доказів. Але закрили, все нормально. Можна далі тягнути кота за хвіст і розповідати про нечувану свободу слова і про утиски в Білорусі. Так може спочатку колоду з власного ока дістати перед тим, як розповідати, що там в Білорусі”, – підсумував аналітик експертного уряду.

Як НАШ повідомляв раніше, голова політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко прокоментував ситуацію зі свободою слова в Україні і зазначив, що в успішних країнах немає цензури, а у нас хочуть показати, що все добре і немає ніяких проблем.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору