Ужгородка

Новини Закарпаття

Штати розглядають можливість співпраці щодо виробництва вакцин в Україні, – Ляшко

У посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні повідомили про можливість співпраці щодо постачання та власного виробництва вакцин. 

Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко у Facebook. 

Зазначається, що голова МОЗ зустрівся з  тимчасово повіреною у справах США в Україні, пані Крістіною Квін та представниками міжнародних організацій. Під час зустрічі вони обговорили спільну співпрацю в боротьбі з пандемією COVID-19, питання вакцинації в Україні та стратегічні напрямки роботи у сфері охорони здоров’я.

“У ході розмови наголосив, що моїм пріоритетом є отримання вакцини проти COVID-19 для здійснення вакцинації усіх бажаючих до кінця 2021 року, зокрема, щеплення щонайменше 5 млн українців до кінця літа. Також поділилися баченням розвитку біокластерів, зокрема можливості трансферу технологій імунобіологічних препаратів, не обмежуючись лише вакцинами від COVID-19”, – наголосив Віктор Ляшко.

Як НАШ повідомляв раніше, після майже мільйона введених доз вакцин від коронавірусу зафіксовано 1436 повідомлень про ускладнення внаслідок щеплення – це менш як 1% від загальної кількості вакцинацій.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору