Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна отримає від Швейцарії 193,7 млн гривень фінансової допомоги на цифровізацію нашої держави

Україна та Швейцарія підписали угоду про розширення допомоги на цифровізацію нашої держави. Україна отримає 193,7 млн гривень фінансової допомоги.

Про це повідомляє урядовий портал.

Зазначається, що угода є продовженням меморандуму про співпрацю, який Швейцарська агенція розвитку та співробітництва та Міністерство цифрової трансформації підписали ще у вересні 2019 року.

“Фінансування в межах проекту розширюється до 6 313 640 швейцарських франків (193,7 млн грн). Ці кошти надаються на розвиток е-послуг у сферах соцзахисту, пенсійного забезпечення, впровадження нових сервісів електронної демократії та підвищення цифрової грамотності українців”, – сказано у повідомленні.

Зокрема, гендиректор SDC Патріція Данці акцентувала на прогресі України у сфері цифрової трансформації. У межах програми EGAP запущено багато державних сервісів нового покоління – е-Малятко, автоматична реєстрація ФОП, проект “Дія.Цифрова освіта”, податкові сервіси, реєстрація місця проживання.

Як НАШ повідомляв раніше, президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони про створення в Україні загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору