Ужгородка

Новини Закарпаття

Білорусь – васал Росії в питаннях зовнішньої політики, – нардеп Гончаренко

Україні після перехоплення білоруською владою пасажирського літака зробила заяву, в якій вимагала припинити авіасполучення з Білоруссю та використання білоруського неба, а також припинення імпорту білоруської електроенергії. 

Про це в ефірі телеканалу НАШ заявив народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко. 

“Після цього перехоплення літака, піратства повітряного з боку білоруської влади, ми зробили заяву, і декілька в ньому було вимог. Перша вимога – припинити авіасполучення з Білоруссю та використання білоруського неба. Тому що сьогодні в білоруському небі люди в небезпеці. Ми не маємо права ставити під небезпеку життя людей”, – сказав народний депутат. 

За словами політика, другою вимогою було – припинення імпорту білоруської електроенергії. 

“Нам не потрібна білоруська електроенергія, Україна здатна експортувати електроенергію. Що стосується, чому тільки на чотири місяці. Я вважаю, що це неправильно. Я виступав на засідання Національної комісії з врегулювання ринку електроенергії і комунальних послуг, яка, власне, приймала це рішення. І просив, аби це рішення було або безстрокове, або хоча б до кінця цього року. Проте вони прийняли те рішення, яке прийняли”, – додав Олексій Гончаренко. 

Зокрема, як наголосив нардеп, Білорусь – васал Росії в питаннях зовнішньої політики. 

“Білорусь в  питаннях зовнішньої політики є абсолютним васалом Російської Федерації. Своїми голосуваннями в ООН, в інших міжнародних інституціях вони завжди підтримували російську позицію. Ніколи не підтримували українську. Фактично Лукашенко такий собі обмін з Путіним. Лукашенко може творити все у своєму феодальному князівстві – в середині Білорусі – в обмін на зовнішню лояльність і слідування російської політики. Цей факт давній”, – підкреслив він. 

Як НАШ повідомляв раніше, у зв’язку з діяльністю, несумісною з дипломатичним статусом, і на знак солідарності з Латвією Литва прийняла рішення вислати двох співробітників посольства Білорусі.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору