Ужгородка

Новини Закарпаття

Цепкало про 11 млн євро за арешт Лукашенка: Ми вирішили суму, яку назвав сам Лукашенко, взяти за основу

Білоруський опозиціонер Валерій Цепкало прокоментував ініціативу за арешт Олександра Лукашенко виплатити 11 млн євро. 

Про це він розповів в ефірі телеканалу НАШ.

За його словами, сума ця взята у самого Лукашенка, який звинуватив Європу, США та особисто Байдена в тому, що він виділив 11 млн доларів на спробу держперевороту.

“Ми просто вирішили ту суму, яку він назвав, взяти за основу. Звісно, він збрехав, ми це прекрасно розуміємо, як і збрехав щодо терористичного акту проти цивільного літака”, – сказав Цепкало.

Нагадаємо, що білоруський опозиціонер і колишній кандидат в президенти Білорусі Валерій Цепкало запропонував зібрати 11 млн євро на винагороду за арешт Олександра Лукашенка.

Цепкало оголосив акцію “Все або нічого”, в рамках якої мають намір зібрати 11 млн євро. Ці гроші будуть переведені фізичній особі або групі осіб захищеної транзакцією за арешт Лукашенко. За два дні гроші на арешт Лукашенко пожертвували 225 осіб. Загальна сума перевищила 126 тисяч євро.

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко заявив, що Україна після перехоплення білоруською владою пасажирського літака зробила заяву, в якій вимагала припинити авіасполучення з Білоруссю і використання білоруського неба, а також припинення імпорту білоруської електроенергії.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору