Ужгородка

Новини Закарпаття

Ступак: Зближення Росії з Білоруссю небезпечне для нас

Зближення Російської Федерації та Білорусі небезпечне для України, але не факт, що лідери цих країн зможуть домовитися між собою.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив консультант комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Іван Ступак.

“Зближення Росії з Білоруссю для нас дійсно небезпечне. Не факт, що вони домовляться, бо останні 20 років Лукашенко примудрявся  в останній момент йти від дружніх обіймів північного сусіда,  цілком можливо, що і зараз так зробить”, – заявив Ступак.

Також він зазначив, що 3 мільярди євро, які пропонує ЄС на підтримку демократії в Білорусі – це певний стимул, для тих, хто потенційно займе посаду президента.

“3 мільярди – цифра прозвучала не для Лукашенка, а для тих людей, які потенційно займуть його місце, у випадку його примусового чи не примусового повалення, для того, щоб у них був ресурс для підтримки економіки”, – сказав він.

Як повідомляв НАШ раніше, Україна отримає від Швейцарії 193,7 млн гривень фінансової допомоги на цифровізацію нашої держави.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору