Ужгородка

Новини Закарпаття

Закон про олігархів може стати інструментом боротьби з політичними опонентами, – Долженков

Ідея створення закону про деолігархізацію спрямована на те, щоб відвернути увагу людей від більш насущних проблем, які турбує народ.

Таку думку висловив глава політради партії “НАШІ” Олександр Долженков в ефірі телеканалу НАШ.

За його словами, сама ідея спрямована, щоб відвернути увагу людей від більш насущних проблем, які турбує народ, зокрема про комунальні тарифи і темі Донбасу.

“Подивимося, що зареєструють. Але моя теза полягає в тому, що, безумовно, вплив людей, що володіють монопольним становищем на тих чи інших ринках, потрібно обмежувати. А як це буде зроблено – подивимося”, – сказав політик.

Також Олександр Долженков зазначив, даний законопроект може стати одним з інструментів боротьби і з політичними опонентами, такими як Петром Порошенко та Віктором Медведчуком.

“Я під цим красивим гаслом бачу один з інструментів боротьби і з політичними опонентами, які формально можуть підпасти. Я говорю про Медведчука і Порошенко. Вони зараз у Верховній Раді України, вони народні депутати, вони є власниками медіа. Безумовно, вони є власниками активів, у них є політичні проекти”, – підсумував він.

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат від фракції “Слуга народу” Данило Гетманцев заявив, що боротьба з олігархами не зводиться тільки до боротьби з монополіями, тому вплив олігархату є в податкових пільгах і на державну власність.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору