Ужгородка

Новини Закарпаття

Тимошенко про можливу коаліцію зі “слугами”: У Раді повинні об’єднатися всі демократичні та проукраїнські сили

У Верховній Раді повинні об’єднатися всі демократичні, проукраїнські сили для створення проукраїнського уряду, який буде робити на 180 градусів протилежну політику. 

Про це заявила лідер фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу НАШ.  

“Я лідер опозиційної фракції і партії. Ми маємо 25 людей в парламенті. При цьому 250 має “Слуга народу” – абсолютна більшість для прийняття будь-яких рішень. Сьогодні через те, що ведеться велика інформаційна політика, яка показує людям речі, які нереалістичні про покращення життя, люди ще тримають якийсь рейтинг цього президента”, – наголосила народний депутата.

Юлія Тимешенко нагадала, що вже через три роки наступні президентські вибори, і якщо не почати щось змінювати в парламенті сьогодні, то через цей термін українська влада буде майже повністю поглинула в іноземні структури. 

“Я, як лідер опозиційної партії, знаю, що кожного дня приймає Верховна Рада. Не в Україні ці закони пишуться, не українськими депутатами це підтримується. Це просто маріонетки, які сидять і голосують. Все це політика, яка нищить Україну. Через три роки ми з вами не будемо мати нічого, ми залишимося голі, босі, без країни та майбутнього. Я розумію, що через три роки ми змінити владу вже не зможемо, тому що вся влада буде дуже сильно поглинути структурами ззовні”, – додала політик.

Зокрема, народний депутат наголосила, що наразі в ВР є коаліція. 

“Але те, що ми говорили, і в чому ми можемо брати учать – це коли будуть об’єднані всі демократичні, проукраїнські сили, коли буде створений проукраїнський уряд, який буде робити на 180 градусів протилежну політику”, – підкреслила лідер фракції “Батьківщина”. 

Як НАШ повідомляв раніше, глава політради партії “НАШІ” Олександр Долженков переконаний, що  ідея створення закону про деолігархізацію спрямована на те, щоб відвернути увагу людей від більш насущних проблем, які турбує народ.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору