Ужгородка

Новини Закарпаття

Багіров про гінеколога-сутенера, якого вдруге затримали: Буде сидіти як мінімум 5 років

Гінеколог, який займався сутенерством, буде сидіти як мінімум п’ять років в колонії, і відноситись до нього будуть як до чоловіка жіночого роду.

Про це розповів у прямому ефірі телеканалу НАШ правозахисник Едуард Багіров.

“Гінеколог буде сидіти як мінімум 5 років в колонії і до нього буде відношення як до чоловіка жіночого роду, бо він здійснював неправильні дії відносного тих жінок. Мене дивує, що у нас гінекологи затребувані, більш менш їх професія оплачується, але навіщо за 300-500 гривень ризикувати свободою, перспективою, професією та іншим, це дуже нерозумно.Але факт має місце, його минулого року спіймали і дали шанс,  а він вирішив знову випробувати долю”, – розповів Багіров.

Нагадаємо, в Луцьку правоохоронці затримали лікаря-гінеколога, який займався сутенерством. Медик пропонував потенційним клієнтам дівчат, які надавали сексуальні послуги за кошти. Грошова винагорода дівчат становила від 800 до 1500 гривень, залежно від віку. Від цієї суми чоловік отримував від 300 до 500 гривень.

Також він домовлявся про місця зустрічі, бронював готелі. За результатами слідства, суд обрав вже запобіжний захід – домашній арешт.

Відомо, що минулого року фігурант вже був затриманий за сутенерську діяльність. Тоді він був засуджений на п’ять років позбавлення волі.

Як повідомляв НАШ раніше, в Україні почала діяти тимчасова заборона на проїзд вантажних автомобілів дорогами державного значення.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору