Ужгородка

Новини Закарпаття

Євросоюз технічно готовий до запровадження COVID-паспортів

Вже з 1 червня Європейська технічна система для опрацювання та перевірки автентичності Цифрових COVID-сертифікатів ЄС є дієздатною, тому впровадження сертифікатів буде з 1 липня.

Про це у Брюсселі під час брифінгу для преси заявив речник Єврокомісії з питань цифрової економіки, досліджень та інновацій Йоханнес Барке.

“Сьогодні ми досягли чергового важливого пункту у впровадженні Цифрового COVID-сертифіката ЄС. Почала діяти технічна інфраструктура, яка дозволяє робити безпечну та надійну перевірку всіх сертифікатів через загальну європейську систему. Це означає, що після політичної угоди між Радою ЄС і Європейським парламентом, що була досягнута 20 травня, Євросоюз завершив підготовчу роботу для впровадження сертифікатів на рівні ЄС”, – зазначив речник.

Також він зазначив, що ця система пройшла етап інтенсивних випробувань протягом трьох минулих тижнів за участю 22 країн Євросоюзу. Станом на сьогодні 10 країн-членів вже поєднані з цією системою, сім з них навіть почали видавати Цифрові COVID-сертифікати для власних громадян. Це, зокрема, стосується Болгарії, Чеської Республіки, Данії, Німеччини, Греції, Хорватії і Польщі.

Як повідомляв НАШ раніше, з 1 липня на українських дорогах з’являться радари, що фіксують швидкість автомобілів в русі.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору