Ужгородка

Новини Закарпаття

Брекети для дорослих: показання та протипоказання, види і особливості

Прикус формується у людини до 17 років, лікарі вважають, що до цього часу слід провести корекцію всіх ортодонтичних проблем. Значна частина дорослих людей вже упустила момент, це не означає, що нічого не можна зробити. Перейдіть на сайт https://www.lumident.kiev.ua/faq/do-kakogo-vozrasta-mozhno-ispravljat-prikus, тут докладно описано, у скільки років можна ставити брекети дітям і дорослим. Ортодонтичні проблеми можна коригувати в будь-якому віці, починаючи з 12-13 років, потрібно лише звернутися в сучасну стоматологічну клініку.

Що може завадити виправлення прикусу

Установка брекетів підліткам і молодим людям краща не тільки через особливості формування прикусу. Корекції можуть перешкоджати захворювання, патології зубів і ясен, вік – другорядний фактор, набагато важливіше відсутність протипоказань і готовність людини до тривалої корекції дефекту.

У порівнянні з дітьми та підлітками, дорослим необхідно носити брекет-систему довше на пів року, іноді на рік і півтора. З віком відбувається завершення розвитку щелепи, кісткові й м’які тканини менш пластичні, тому процес виправлення триває повільніше.

Способи виправлення прикусу

Як і в ситуації з підлітками, дорослим встановлюють кілька видів брекет-систем:

  • класичні. Металева конструкція – оптимальний варіант, вона міцна і довговічна, рекомендована дорослим пацієнтам. Якщо важлива естетична сторона, ортодонт порекомендує керамічні брекети, вони менш помітні на зубах;
  • лінгвальні (внутрішні). Встановлюються з тильної частини зубного ряду, таку конструкцію вибирають люди, які не готові жертвувати привабливістю;
  • елайнери (капи). Їх можна носити постійно або надягати на ніч, такий метод виправлення прикусу показаний при незначних дефектах.

Вибір виду брекет-системи, тривалість процесу корекції базується на індивідуальних показаннях, ортодонт враховує стан зубів, кісткових і м’яких тканин ясен, наявність патологій.

Де встановити брекети в дорослому віці

Успіх безпосередньо залежить від кваліфікації лікаря, методів роботи та технічного оснащення клініки. Якщо бажаєте отримати краще лікування зубів, використовувати прогресивні способи вирішення проблеми неправильного прикусу, скористайтеся послугами “Люми-Дент”. Мережа стоматологічних клінік досягла видатних результатів в ортодонтії, має бездоганну репутацію й отримує багато позитивних оцінок від вдячних пацієнтів.

Мережа клінік оснащена прогресивним обладнанням, використовує якісні матеріали та препарати лідерів світового ринку. Пацієнти “Люми-Дент” отримують найкраще лікування в усіх напрямках стоматології та гарантію на тривалий термін. У відгуках клієнти відзначають вигідне співвідношення якості до вартості послуг, акції, спеціальні пропозиції та знижки. Довірте турботу про своїх зубах кращих фахівців, стоматологи мережі клінік гідні вашої довіри.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору