Ужгородка

Новини Закарпаття

Рада ухвалила законопроект про “податок на Google”

 Верховна Рада ухвалила законопроект №4184, що вводить ПДВ на онлайн-послуги компаній-нерезидентів. Документ підтримали 283 нардепи.

Закон спрямований на збільшення доходів держбюджету від ПДВ за рахунок залучення до оподаткування ПДВ нерезидентів, що надають фізособам електронні послуги, місце постачання яких розташоване на митній території України.

Документ передбачає, що міжнародні компанії, які діють в інформаційному просторі України та заробляють на мережевій рекламі, платитимуть податки в Україні, зокрема ПДВ. При цьому підкреслюється, що проєкт не стосуватиметься простого користувача соцмереж і пошукових сервісів.

“Реалізація норм законопроєкту забезпечить справедливі умови оподаткування для національних та міжнародних компаній, які надають електронні послуги в Україні та сприятиме додатковим надходженням до бюджету нашої держави”, – заявив голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Як повідомляв НАШ раніше, ВР схвалила в другому читанні законопроект президента Володимира Зеленського про відновлення позбавлення волі за брехню у деклараціях. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору