Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні розпочався запис на COVID-вакцинацію українців, які проживають на окупованих територіях

В Україні розпочався запис на щеплення проти COVID-19 українців, які проживають на тимчасово окупованих РФ територіях Донецької, Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя і належать до пріоритетних груп, вакцинація яких зараз відбувається в Україні (першочергово люди похилого віку віком 65 років і старше).

Про це повідомила прес-служба МОЗ. 

Зазначається, записатися можна за номером контакт-центру МОЗ: 0 800 60 20 19. 

Оператору необхідно повідомити, з якого ви населеного пункту (уточнивши, що наразі він є тимчасово окупованим), вказати дані та обрати найзручніший пункт щеплення.

Водночас оператор запише особу на вакцинацію та надішле їй СМС-повідомлення з унікальним ідентифікатором, якщо є український номер телефону, або листа на електронну пошту – у разі його відсутності.

Варто зазначити, що  цей ідентифікатор передадуть до Держприкордонслужби України, щоб особу безперешкодно пропустили на підконтрольні Уряду України території.  Для запису на отримання другої дози вакцини необхідно буде знову зателефонувати до контакт-центру.

Також у міністерстві наголосили, що громадяни, які бажають здійснити вакцинацію і мають унікальний ідентифікатор з підтвердженням запису на щеплення, не повинні проходити самоізоляцію чи обсервацію.

Як НАШ повідомляв раніше, у світі станом на 3 червня зроблено майже два мільярди щеплень від коронавірусу, найбільша кількість у США.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору