Ужгородка

Новини Закарпаття

Польща готова стати новим майданчиком для переговорів ТКГ щодо Донбасу, – посол

Польща готова стати новим майданчиком для переговорів Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький і інтерв’ю “Главкому”. 

Дипломат зазначив, що Німеччина і Франція змушені бути посередниками, тому участь Польщі в переговорах автоматично змушує приміряти роль посередника. При цьому Варшаві було б складно бути посередником між жертвою і злочинцем, оскільки завжди виступає на стороні жертви.

Водночас Ціхоцький наголосив, що не знає, чи розглядається Польща як переговорний майданчик для ТКГ. А про таку можливість дізнався з інтерв’ю глави української делегації Леоніда Кравчука. 

“Це не проблема. Були випадки, коли Захід і Росія домовлялися про можливість разового скасування візових санкцій. Якщо буде бажання провести переговори у Варшаві, або Кракові, ми логістично будемо готові, у нас багато хороших місць для переговорів”, – додав Ціхоцький.

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат України VIII скликання Олександр Кірш заявив, що наразі для України невдало проводити перемовини ТКГ у Мінську і пояснив чому.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору