Ужгородка

Новини Закарпаття

Павловський про захоплення “Столичного” ринку: Вони одягнені, як військові з АТО

Журналіст телеграм-каналу “Pavlovsky News” Андрій Павловський розповів в ефірі телеканалу НАШ подробиці захоплення невідомими особами “Столичний” ринок. 

“Корпоративний конфлікт, вони між собою зранку визначили кордони, хто де знаходиться. Я, як журналіст, побачив, що в якийсь момент вже приїхала військова техніка, вони почали ставати в шеренги, щоб здійснювати чи то напад, чи то ще щось. Поліція каже їм у відповідь: “Ну, ви не робіть цього, оскільки будете порушувати громадський порядок”. Я вирішив до них підійти та запитати, хто вони такі. Як на мене, вони були вдягнуті як військові, оскільки я таких бачив людей, коли в нас починалася АТО на Донбасі. Я до них підхожу, а вони у відповідь починають просто йти на мене, по дві людини. І хтось з іншого боку підбіжить та вдарить у спину, потім з іншого боку. І всі такі: “Братанчік, братанчік, як справи?” Я кличу поліцію, приходить поліція діалогу, і він їх не може заспокоїти, він один”, – наголосив Андрій павловський. 

За його словами, до інших журналістів, які знаходилися на території “Столичного” ринку, так звані тітушки також чеплялися, проте поліція не могла їх захистити. 

“Коли закінчилася ситуація зі мною, ці люди просто почали ходити по території цього ринку та чіплятися до журналістів, повторюючи ті самі ситуації з ними: смикати їх, бити, матюкати”, – додав журналіст. 

Нагадаємо, що озброєні чоловіки без розпізнавальних знаків потрощили прилавки та товари на ринку “Столичному”. Конфлікт стався нібито через суперечку довкола правовласності ринку. Не обійшлось і без сутичок між сторонами. 

Як НАШ повідомляв раніше, прес-секретар поліції Київської області Ірина Прянішнікова прокоментувала захоплення невідомими особами ринок “Столичний”. Наразі відомо про трьох постраждалих працівників поліції. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору