Ужгородка

Новини Закарпаття

Радуцький: В Україні є всі підстави послабити карантин

Уряд України має всі підстави послабити карантин. Наразі в країні фіксується значне зменшення нових випадків зараження коронавірусом. 

Про це заявив голова Комітету зі здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький в ефірі “Україна 24”.

За словами Радуцького, на сьогодні в Україні спостерігається значне зменшення кількості нових хворих на COVID-19. 

“Наприклад, сьогодні тих, хто одужав, в 4 рази більше, ніж хворих – такої статистики в Україні взагалі не було. Сьогодні завантаженість лікарень становить 18%, завантаженість реанімаційних ліжок – 32%, завантаженість апаратів ШВЛ – 9%. На сьогодні в уряду є підстави послабити карантин”, – заявив він.

Водночас він додав, що в Україні жоден регіон не знаходиться в “помаранчевій” зоні карантину. 

“Сьогодні не залишилося навіть жодної “помаранчевої” зони, всі області “жовті”, деякі наблизилися до позначок “зеленої” зони. Тому є підстави послабити карантин, тим більше що наступну хвилю всі вчені, всі експерти прогнозують не раніше осені цього року”, – підкреслив Михайло Радуцький.

Як НАШ повідомляв раніше, в Україну прибула нова партія вакцин від коронавірусу AstraZeneca в кількості 705 600 доз. Дана партія була надана за ініціативи COVAX.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору