Ужгородка

Новини Закарпаття

Співак: Весна прийшла, а саджати немає кого – всі свої

Олігархат від великого бізнесу відрізняється тим, що потрібно знищувати корупцію, а українська влада не хоче цього робити.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ керівник платформи “Національна стратегія розвитку” Дмитро Співак.

“Що таке олігархат український? Це, коли купуються, корумпуються представники влади для досягнення якихось надприбутків. Питання: з ким потрібно боротися? З тим, хто дає гроші, вони завжди будуть намагатися це робити, чи з тими, хто бере гроші? Потрібно знищити корупцію і одразу зникне олігархат. Вони кажуть, що пачками купують депутатів. То не продавайтеся, якщо вас купують, то ви корупціонери, злодії і мародери. Бо ви на відміну від олігархату і великого бізнесу йшли на вибори”, – сказав Співак.

Також він додав, що знищивши корупцію в Україні – зникне олігархат.

“Олігархат від великого бізнесу відрізняється тим, що потрібно знищувати корупцію. А наша влада не хоче цього робити. Тому що весна прийшла, а саджати немає кого”, – зазначив він.

Як повідомляв НАШ раніше, Дмитро Співак заявив, що в Росії повідомили, що добудували першу нитку газопроводу “Північного потоку -2”, а в Україні тільки поставили людину, щоб боротися з цим проектом.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору