Ужгородка

Новини Закарпаття

Цепкало про інтерв’ю Протасевича: Це був репортаж з петлею на шиї

Білоруський опозиціонер і екс-кандидат в президенти Білорусі Валерій Цепкало прокоментував велике інтерв’ю затриманого журналіста Романа Протасевича. За його словами, це звичайне визнання під тортурами на камеру, коли людині кажуть, що вона повинна говорити.

Про це він розповів в ефірі телеканалу НАШ.

“Мені відразу згадалася книга Юліуса Фучика “Репортаж з петлею на шиї”, де він пише про свої враження в концтаборі. Зрозуміло, що “репортаж з петлею на шиї” має свої особливості, і свого часу так поступали нацисти. Звичайне визнання під тортурами на камеру, коли людині кажуть, що вона повинна говорити. А якщо він ще й молодий чоловік, то зрозуміло, що він буде рятувати і себе, і своїх рідних і близьких”, – сказав Цепкало.

Також опозиціонер зазначив, що до Романа Протасевича адвокатів не допустили.

“Наскільки я знаю, до нього адвокатів не допустили. Принаймні, це можна судити, виходячи зі слів його батька. Він каже, що адвокати ще не були допущені до Романа”, – сказав він.

Як НАШ повідомляв раніше, посли ЄС в п’ятницю, 4 червня, погодили план, який забороняє білоруським авіакомпаніям літати над територією ЄС і здійснювати посадку в європейських аеропортах.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору