Ужгородка

Новини Закарпаття

Адвокатам в Україні можуть дозволити носіння травматичної зброї

В Україні адвокатам можуть дозволити носити з собою травматичну зброю. Профільний комітет рекомендує Верховній Раді прийняти проект закону №4612 за основу.

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

У документі зазначено, що мета законопроекту – підвищити захист адвокатів від можливих незаконних посягань на їхнє життя та здоров’я при здійсненні професійної діяльності, адже в останні роки кількість нападів на адвокатів зросла. 

За інформацією Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Національної асоціації адвокатів, з 2013-2020 рр. до Комітету звернулися з 10 повідомленнями про вбивства адвокатів, з 9 повідомленнями про замах на життя, було 57 повідомлень про фізичну розправу та 59 повідомлень про погрози. За результатами перевірки, НААУ підтверджує 85% фактів порушень прав і гарантій адвокатської діяльності.

Законопроектом пропонується надати право адвокату на придбання, носіння, облік, зберігання та застосування пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, для забезпечення його професійної діяльності.

Як НАШ повідомляв раніше, у селі Черемхів, Коломийського району, на автозаправці невідомий чоловік вчинив стрілянину, поранив двох людей та втік на автомобілі у невідомому напрямку. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору