Ужгородка

Новини Закарпаття

Кабмін пом’якшив адаптивний карантин: що дозволено

Кабінет міністрів України пом’якшив обмеження адаптивного карантину, який діє на території країни. 

Про це йдеться в постанові Кабміну.

Відтепер дозволено проведення масових заходів, у тому числі в розважальних закладах та закладах громадського харчування. Однак за умови, що на одну людину буде виділено 4 квадратних метри площі будівлі, території або при заповненості на понад дві третини місць.

Також обмеження не застосовуються, якщо у всіх учасників і організаторів заходу негативний тест на коронавірус, який був проведений не більше ніж за 72 години до заходу, або документа, що підтверджує отримання двох доз вакцини.

Також в кінотеатрах та інших закладах культури дозволено приймати відвідувачів при наповненості залів не більше ніж на дві третини місць.

Крім того, в Україні змінили критерії для встановлення “зеленої зони” карантину. Тепер “зелений рівень” діятиме, якщо:

  • кількість виявлених нових випадків інфікування на 100 тисяч населення за останні 14 днів становить менше 75;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування (методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу) – менше 4%;
  • кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу протягом останніх семи днів на 100 тисяч населення становить понад 300;
  • на всій території України немає регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки.

Як НАШ повідомляв раніше, в Україні спостерігається позитивна динаміка щодо захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 – усі показники стабілізуються.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору