Ужгородка

Новини Закарпаття

У Чугуєві дівчина влаштувала скандал назвавши військових ЗСУ “бухими тварюками” та “дармоїдами”. Відео

У Чугуєві Харківської області дівчина образила військовослужбовців Збройних сил України назвавши їх “алкашами”, “лежнями”та “наркоманами”. Пізніше вона заявила, що її “неправильно зрозуміли”.

У своєму Instagram Яна Ковальова записала сторіс, в яких висловила свою думку про українських військових. Вона заявила, що нічого хорошого сказати не може, тому що військові нібито ходять “смердючі й обригані”. Також вона додала, що не розуміє, “за кого вони воюють”.

“Та блін – це позорище! А що сказати хорошого? Те, то вони смердючі, брудні, обригані, ходять бухі містом або обдо**ані. Де цей військовослужбовець, якого можна поважати за щось? Які вони герої? Проти кого вони воюють? Не чіпайте мене щодо цієї теми. Я розмотаю будь-кого і кожного”, – заявила вона.

Також дівчина  сказала, що “ненавидить цих тварюк”, і назвала їх “дармоїдами”.

Згодом записала нове відео, в якому розтлумачила свої слова. Вона ніби то мала на увазі не українську армію, а певну дівчину, яка з “нею погано вчинила”.

“Мені дзвонять якісь чоловіки й нібито докоряють за те, що я образила всю українську армію, вибачте, а де це було сказано? Я конкретно говорила за конкретних людей, за конкретну ситуацію, у якій зі мною так вчинили. Не потрібно зараз усе перекручувати і виставляти мене в поганому світлі. Я цього не говорила”, – сказала Ковальова.

Як повідомляв НАШ раніше, дружина Лещенка знову потрапила у скандал, влаштувавши масштабну вечірку під час карантину.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору