Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні спростили перетин кордону для іноземців: що змінилося

В Україні розширили перелік документів, при наявності яких дозволяється перетинати український кордон на в’їзд під час карантинних обмежень та уникнути самоізоляції.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби України. 

Відтепер іноземним громадянам та особам без громадянства, у тому власникам посвідки на тимчасове проживання в Україні, для в’їзду в країну, окрім полісу, необхідно мати або негативний результат тесту на COVID-19, проведений не більш як за 72 години до перетинання державного кордону, або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, виданий англійською мовою або з перекладом англійською мовою.

У разі відсутності тесту/вакцинації та/або страхового поліса в перетинанні державного кордону для в’їзду в Україну буде відмовлено.

Окрім цього, громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України, при перетині державного кордону України на в’їзд не підпадають під самоізоляцію, з-поміж іншого, при наявності негативного результату тестування на COVID-19, яке проведено не більш як за 72 години до перетину державного кордону, або документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Зокрема, довідки про тестування та вакцинацію не вимагаються від дітей до 12 років.

Як НАШ повідомляв раніше, в Україні затвердять  COVID-сертифікати через 10-14 днів після їх затвердження в Європейському Союзі.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору