Ужгородка

Новини Закарпаття

Доля “Північного потоку-2” буде залежати від зустрічі Байдена з Путіним, – нардеп Южаніна

Доля “Північного потоку-2” напряму залежить від майбутньої зустрічі президента США Джо Байдена та президента Росії Володимира Путіна. 

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловила народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Юлія Южаніна. 

Вона зазначила, що розмова про “Північний потік-2” велася ще з 2011 року. 

“Ще до правління Меркель в Німеччині була певна коаліція щодо початку цього будівництва. Але 2014 рік президент країни-агресора використав як ніколи дуже влучно. Він саме тоді доніс ту думку, що, дивіться, країна абсолютно непрогнозована, заходить у стан війни. Тобто ми абсолютно не зможемо вас забезпечити газом. Тому, будь ласка, Європа, рухайся скоріше. Таким чином розпочалося будівництво у 2016 році, попри те, що Меркель вже була у переговорному процесі з Україною та розуміла шкідливість побудови цього газогону для України. Вона якраз найбільше сприяла тому, щоб будівництво не проводилося активно”, – сказала нардеп. 

Також вона зазначила, що саме з 2019 року було побудовано 90% “Північного потоку-2”. Зокрема, за словами Южаніної, доля газопроводу дуже залежить від зустрічі Байдена та Путіна, яка має відбутися в Женеві вже 16 червня. 

“Якщо зараз Сполучені Штати не припинять жорстокої позиції щодо добудови, тут все буде залежати від зустрічі Байдена з Путіним. Тільки потім ми дізнаємося точно, що буде з “Північним потоком-2″, бо не все ще втрачено для України”, – додала Юлія Южаніна. 

Як НАШ повідомляв раніше, президент України Володимир Зеленський заявив, що “Північний потік-2” позбавить фінансування збройних сил України. В разі його запуску держава недоотримає щонайменше три мільярди доларів на  рік. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору