Ужгородка

Новини Закарпаття

Для Росії сценарій Донбасу вирішено – це буде Придністров’я, – політолог Рар

Україна хоче повернути окуповані території Луганської та Донецької областей за допомогою Заходу, але для цього ж Заходу українські проблеми не настільки важливі як Китай.

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловив німецько-російський політолог Олександр Рар.

За його словами, зараз американці в Німеччині в першу чергу ведуть переговори щодо подальшого прокачування російського газу через територію України на захід.

“У цьому випадку Україна буде отримувати якусь компенсацію за те, що буде “Північний потік-2” в кінці цього року. І Німеччина гарантуватиме Америці, що Україна не виходить з цієї великої енергетичної гри. Я думав, Німеччина буде вам пропонувати “зелену” угоду, а не газову, але це не важливо. Німеччина зараз буде під тиском Америки”, – сказав політолог.

Олександр Рар зазначив, що в інтересах України не втратити Донбас, який вона хоче повернути за допомогою, можливо, Заходу. Однак для того ж Заходу є важливіше проблеми, ніж українські.

“Росія не буде не підтримувати сепаратистів на Донбасі, не відійде від цього, тому що вважає, що вона повинна це робити, це в її інтересах. В інтересах України не втратити Донбас. Вона хоче його повернути за допомогою, можливо, Заходу. Але Захід не заохочуватиме війну між Україною і Росією. Але українська проблема зараз не на скільки важлива Заходу, адже зараз треба вирішувати проблеми з Китаєм”, – зазначив Олександр Рар.

Крім цього, Рар додав, що для Росії сценарій Донбасу вже є.

“У України інші перспективи і пріоритети. Так, конфлікт триває вже вісім років, але в Молдові він триває вже 30 років. Для Росії, мені здається він (сценарій – ред.) вже є – це Придністров’я. Там буде той же статус для Донбасу”, – підсумував він.

Як НАШ повідомляв раніше, глава Міністерства закордонних справ Німеччини Хайко Маас очманів від пред’яв міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, який заявив, що рішення щодо відсутності поставок зброї Німеччиною Україні – політичне.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору