Ужгородка

Новини Закарпаття

Відпочинок у дитячому таборі: МОЗ рекомендує організувати прийом до таборів в межах регіону

Головний державний санітарний лікар Ігор Кузин рекомендував організовувати прийом до дитячих таборів на період карантину тільки проживаючих в межах регіону, де знаходиться установа.

Відповідна постанова оприлюднена на сайті МОЗ.

Згідно з документом, в табори прийматимуть дітей, які пройшли медогляд і при наявності довідки про відсутність контакту з інфекційними хворими, виданої не пізніше ніж за три дні до заїзду. Не будуть допускатися діти з температурою понад 37,2° С або ознаками респіраторних захворювань.

Також на період карантину забороняється:

  • використання багаторазових (тканинних) рушників після миття рук;
  • використання м’яких (м’яконабивних) іграшок;
  • проведення батьківських днів (відвідування дитини);
  • проведення масових заходів у закритих приміщеннях і заходів за участю запрошених осіб.

При цьому рекомендується максимально обмежити кількість дітей в загонах, заняття та ігри, що вимагають використання дітьми багаторазового додаткового інвентарю, проводити додаткові ігри та вправи, які б доносили дітям важливість індивідуальних заходів профілактики, обмежити заняття та ігри, які передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми і персоналом.

Розміщення в кімнатах буде здійснюватися з розрахунку не менше 5 кв. м на одну дитину. Транспортування дітей в табір може здійснюватися організованими групами, автомобільним або залізничним транспортом при дотриманні протиепідемічних заходів.

Як НАШ повідомляв раніше, в Одеській області в дитячому приватному таборі “Сергіївка” отруїлися 30 дітей у віці від 8 до 15 років і 1 медпрацівник.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору