Ужгородка

Новини Закарпаття

Гнатуш: Україну хочуть розірвати на шматки, як колись Югославію

Україну розривають, біполяризують, тому що коли народ неєдиний, ним легше управляти та нав’язувати свою думку.

Так висловився у прямому ефірі НАШого телеканалу експерт у галузі енергетики і ЖКГ Андрій Гнатуш в ході розмови про закон “Про корінні народи”.

“Україну розривають, Україну максимально біполяризують, тому що неєдиними легше управляти. Приклад Югославії ніхто не скасовував, вони хочуть нас розірвати на шматки, хочуть, щоб ми забули нашу автентичність, історію, єдність. Те, що нас в принципі завжди об’єднувало – стало інструментом такого розбрату, сварок в родинах і це буде ще один такий камінь, яким будуть жбурляти в українців”, – розповів Гнатуш.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору