Ужгородка

Новини Закарпаття

Гайдай: Вступ до НАТО і ЄС нагадує казку про Буратіно, який хоче купити театр Татові Карло

Бажання України вступити в Північноатлантичний Союз і Європейський Союз нагадує казку про Буратіно, який хоче купити театр Татові Карло.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ політичний експерт Валентин Гайдай.

“Мені ось ця ситуація зі вступом України в НАТО і ЄС нагадує казку про Буратіно. У Буратіно є ідея купити театр Татові Карло, в нього є 5 золотих і є два пройдисвіти. Так само і в Україні, є Україна і є шарлатани всередині країни та поза нею. І вони кажуть, щоб ми вступили в НАТО і ЄС і зразу будуть і дороги, зарплати класні, пенсії, соціальний рівень, гарантія безпеки. У випадку з наївним Буратіно і наївною Україною – це самообман. Ми повинні розуміти, що поки ми самі не наведемо порядок в країні, ніякі чудеса нам не допоможуть”, – розповів Гайдай.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору