Ужгородка

Новини Закарпаття

Гайченко про рішення Мін’юсту щодо автоматичного списання боргів: Для боржників змін не буде

На сьогодні просто змінено алгоритм доставки документів від державного або приватного виконавця до банківської установи через електронну систему, для боржників змін не буде.

Про це заявив у прямому ефірі телеканалу НАШ заступник міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.

“Я хотів би заспокоїти населення особливо щодо заборгованості по комунальних платежах, на сьогодні просто змінено алгоритм доставки документів від державного або приватного виконавця до банківської установи. Раніше вони направлялися поштою або заносилися ногами приватного чи державного виконавця, то тепер це буде робити автоматично електронна  система”, – розповів Гайченко.

Також він додав, що мова не йде про безпідставні списання коштів, а лише тільки про виконання судових рішень, які ухвалені іменем України і набрали законної сили, і були пред’явлені до виконавчої служби на виконання.

“Рахунок блокується і блокувався завжди, це завжди працювало. От яка різниця для боржника, чи державний виконавець приніс платіжку на паперовому носії чи вона надійшла до банку засобами електронного зв’язку, що це змінює для боржника? Це буде дещо швидше. Банки точно так само списували кошти на підставі паперових платіжних вимог виконавчої служби, це нормально, це завжди так було і нічого не змінилось”, – розповів він.

Зазначимо, що Міністерство юстиції дозволило банкам автоматично списувати з рахунків українців борги на вимогу державних і приватних виконавців. Раніше ця процедура застосовувалася тільки щодо боржників з аліментів, але тепер її розширили на інші види боргів. Повноцінно процедура запрацювала з 6 липня

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору