Ужгородка

Новини Закарпаття

Особливий статус окремих районів Донбасу означає, що Україна капітулює перед РФ, – Веніславський

Особливий статус окремих районів Луганської і Донецької областей означає, що Україна капітулює перед вимогами Російської Федерації. 

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловив народний депутат від “Слуги народу” Федір Веніславський. 

“Червона лінія – це територіальна цілісність України і державного суверенітету. Особливий статус окремих районів Луганської і Донецької областей означає, що ми капітулюємо перед вимогами Російської Федерації, яка з самого початку цього добивалася. І вона саме цим шляхом намагалася досягти своїх політичних інтересів”, – наголосив Веніславський.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору