Ужгородка

Новини Закарпаття

Канал нікому не продається: Мураєв розповів, що насправді відбувається на телеканалі НАШ

Лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв розповів, що насправді відбувається на телеканалі НАШ.

Про це він розповів в ефірі ток-шоу “Важливе” на телеканалі НАШ.

“Канал нікому не продається. Канал ніколи не буде лояльний до влади, у нього зовсім інша місія. Я радий, що члени нашого колективу взяли на себе відповідальність за формування інформаційної політики, як завжди і було. Не переживайте, нічого мінятися не буде”, – сказав лідер партії “НАШІ”.

Крім цього, політик зазначив, що у каналу не буде нових власників.

“Канал – це досить дороге виробництво і з точки зору вартості обладнання, апаратного комплексу, великих приміщень. Дозволити собі його утримувати можуть великі бізнесмени, які так чи інакше уразливі через свій бізнес. В цілому, бізнесмен каналом володіти не може. Політик, на жаль, напевно, теж. Я б із задоволенням витягнув би гроші, витратив їх, можливо, на політику або на щось інше, знайшов би їм застосування, створив би врешті-решт ще щось нове і цікаве. Але я не бачу, хто міг би забезпечити незалежність трудового колективу і вільну інформаційну політику”, – додав Мураєв.

Також Євгеній Мураєв заявив, що, попри погрози санкціями РНБО і тиск Національної ради з питань радіо і телемовлення, телеканал залишається незалежним інформаційним мовником.

“Нам боляче, нас “б’є” Нацрада, нам постійно загрожують санкціями РНБО. Але ніколи легко не було, так було з “NewsOne”, так було з ліцензією “Maxxi TV”, зараз схоже повторюється і з телеканалом “НАШ”. Але я впевнений, що ви з цим впораєтесь. Я, звичайно, буду допомагати, не буду залишатися осторонь. Але ви і самі можете сказати, що я ніколи не корегую ваші тексти, що не направляю ваші теми. Просто ми, напевно, однодумці багато в чому. Ви ставите все під сумнів, як повинні робити професійні журналісти”, – підсумував Євгеній Мураєв.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору