Ужгородка

Новини Закарпаття

Василевська-Смаглюк: Арахамія – генератор випадкових заяв

Народний депутат від “Слуги народу” Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що її колега Давид Арахамія інколи говорить випадкові заяви.

Про це вона повідомила в прямому ефірі на телеканалі НАШ.

Темою розмови стала заява її колеги Давида Арахамії: “Слуга народу” має намір перейняти досвід Комуністичної партії Китаю.

“При всій моїй повазі, пан Давид Георгійович є генератором випадкових новин… Між Китайською і Радянською комуністичними партіями є різниця. Я вважаю, що китайську комуністичну партію можна і цілком реально можна імплементувати в Україні і її ідеї назвати ідеями стоїцизму. Нічого тут поганого немає. Кожна політична течія має свої переваги й недоліки. Арахамія мав на увазі про переваги. Якщо ми візьмемо й імплементуємо переваги КНР в плані планової економіки, розвитку бізнесу, стратегії на 100 років”, – зазначила вона.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору