Ужгородка

Новини Закарпаття

97-річний тенісист з Харкова потрапив до Книги рекордів Гіннеса

97-річний тенісист Леонід Станіславський 7 липня отримав офіційний сертифікат Книги рекордів Гіннеса, як найдоросліший учасник офіційних спортивних змагань з тенісу.

Подробиці дізнавався НАШ кореспондент.

Це вже не перша нагорода Леоніда Яковича у 2017 році він двічі здобував національного рекордсмена, як людина поважного віку, яка здійснила спуск на тролеї і як найдоросліший тенісист. Це ще не враховуючи тих нагород та відзнак, які він отримує, беручи участь у міжнародних спортивних змаганнях. Він також отримав бронзу на чемпіонаті Європи в Анталії в парному заліку.

Сьогодні єдина мрія чоловіка – дожити до 100 років для того, щоб встигнути поїхати на USA open і там зіграти, а також познайомитися зі світовими легендарними тенісистами.

“Секрет в тому, що я люблю життя, а життя для мене – це теніс. Я до 90 років грав тільки в аматорський теніс,  а з 90 років я почав грати на міжнародній арені”, – розповів рекордсмен.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору