Ужгородка

Новини Закарпаття

Журавський: Лукашенко – піонер, у порівнянні з тим, що в Китаї відбувається

Китай не хотів би, що Україна вступила в Європейський Союз чи зближувалась з Росією, тому що на думку китайців, це підсилить ЄС і РФ.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ доктор юридичних наук Віталій Журавський.

“Якщо говорити про права людей в Китаї, то там розстрілюють людей, там порушуються їхні права, там є смертна кара. І якщо наша влада звинувачує Лукашенка, то Лукашенко піонер у порівнянні з тим, що відбувається в Китаї. З Китаєм не можна не рахуватися, він не хотів би, щоб Україна входила в Євросоюз, тому що ми підсилили б ЄС, на думку китайців. Також вони б не хотіли, щоб Україна надзвичайно зближувалась з Росією, бо вона б підсилила Росію”, – розповів він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору