Ужгородка

Новини Закарпаття

Ярославський: Багато “слуг” забувають, що вони не просто хлопці-бізнесмени-базіки, а влада країни 

Народні депутати від партії “Слуга народу” в деяких своїх висловлюваннях забувають, що вони не просто хлопці, а влада України.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ правознавець Денис Ярославський.

“На жаль, я все частіше спостерігаю за висловлюваннями “слуг народу” і багато з них, зокрема Давид Арахамія, вони на певний проміжок часу забувають, що вони не просто хлопці, бізнесмени, айтішники, базіки, а вони керівники країни, причому фактично перші обличчя. Давид Арахамія належить до першого ешелону на сьогодні управління країною і їхні висловлювання, можливо, сподобаються 80% наших глядачів, але вони забувають, що це процитують не тільки в українських ЗМІ, а це побачать наші західні партнери”, – розповів Ярославський.

Також він додав, що звичайне висловлювання може потягнути за собою міжнародний скандал.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору