Ужгородка

Новини Закарпаття

У Зеленського за плечима залишилося три роки, тому він змінює риторику на більш жорстку, – економіст

Президент України Володимир Зеленський, розуміючи, що за плечима залишилося всього три роки правління, починає змінювати свою риторику на більш жорстку.

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловив експерт з економічних та політичних питань Георгій Біркадзе.

“Для нормальних країн не нормально, коли опозиціонера отруюють “Новачком”. Не нормально, коли підривають склади в іншій країні, не є нормальним, коли в Англії отруюють людину, яка вже давно знаходиться на пенсії. Російські методи ненормальні! А коли президент моєї країни заявляє жорстко, мовляв, говоріть чітко, тому що у нас немає часу, він розуміє, що за плечима залишилося всього три роки. Те, що він квапить і змінює риторику, що він стає жорсткішим, я в цьому бачу тільки позитив”, – зазначив економіст.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору