Ужгородка

Новини Закарпаття

Молчанов: Арахамія вирішив розіграти китайську карту, тут більше блефу, ніж можливостей розвороту

Перед візитом президента України Володимиром Зеленським до Вашингтону, голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія вирішив розіграти китайську карту, якщо США не задовольнить вимоги України, тоді ми розвернемось на схід.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ політолог Кирило Молчанов.

“Перед візитом Зеленського у Вашингтон, Арахамія вирішив розіграти китайську карту, по принципу, якщо ми не доб’ємось від Штатів того, що ми хочемо, то ми будемо розвертатись на схід. Тільки мені здається, що тут більше блефу, ніж реальної можливості зробити цей розворот. Ми бачили, що Янукович намагався зробити розворот в сторону Китаю, але все швидко і погано закінчилось”, – сказав він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору