Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна прагне вступити в ЄС і НАТО в найближчі 5-10 років, – Шмигаль

Україна впродовж 5-10 років прагне отримати членство у Європейському Союзі та НАТО. Водночас наразі однією з головних цілей є поступова інтеграція до внутрішнього ринку ЄС. 

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю литовському виданню LRT. 

“Україна прагне вступити до ЄС та НАТО у найближчій перспективі, ми націлені отримати членство протягом 5-10 років. Важливим питанням щодо європейського майбутнього України є послідовна реалізація реформ, над чим ми продовжуємо працювати і маємо суттєві результати. Звісно, що питання щодо вступу України до ЄС залежить не лише від нас, а й від 27 інших країн”, – сказав Шмигаль. 

За словами глави уряду, європейські партнери зазначають, що навіть за складних умов минулого року, попри дестабілізуючі дії Росії, конфлікт на Сході та спалах пандемії коронавірусу, Україна демонструє прогрес на своєму шляху до реформ.

“Тобто, наш рух до членства України в ЄС не зупиняється. Наразі для нас однією з головних цілей є поступова інтеграція до внутрішнього ринку ЄС”, – підкреслив Шмигаль.

Окрім цього, як зазначив Шмигаль,  ЄС став головним торговельним партнером України, адже за п’ять років експорт українських товарів до Євросоюзу зріс на 60%, і цього року очікується, що він досягне 20 млрд євро.

Як НАШ повідомляв раніше, Україна може отримати другий транш фінансової допомоги у 600 мільйонів євро, якщо буде просувати важливі реформи, які наблизять її до вступу у Європейський Союз.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору