Ужгородка

Новини Закарпаття

Кулеба вимагає від НАТО чесної відповіді на питання, коли Україна вступить до Альянсу

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав Північноатлантичний Альянс чесно відповісти на питання, коли відбудеться вступ України в НАТО. 

Про це міністр сказав під час виступу в Центрі східноєвропейських досліджень у Вільнюсі.

За словами голови МЗС, Україна хоче почути чесну відповідь.

“Якщо проблема в тому, що держави НАТО не хочуть провокувати Росію, то не потрібно виправдовувати затягування зі вступом України браком реформ. Наша позиція проста: ми всі реалісти, і якщо Росія є причиною, не кажіть нам, що це через брак реформ”, – сказав він.

Водночас Кулеба додав, що Україна вже здійснила багато реформ у секторі оборони та безпеки і готова продовжити впровадження нових реформ.

“Ми готові продовжити і ми продовжимо, не лише через НАТО, а й з-за наших особистих інтересів безпеки. Але ми хочемо чесної відповіді натомість – відповіді на запитання “коли”. Ми розуміємо, що членство в НАТО – це не дата в календарі, яку можна виділити червоним. Але ми зробили достатньо, щоб заслужити на наступний крок у нашій євроатлантичній інтеграції”, – наголосив Кулеба.

Як НАШ повідомляв раніше, Україна впродовж 5-10 років прагне отримати членство у Європейському Союзі та НАТО. Водночас наразі однією з головних цілей є поступова інтеграція до внутрішнього ринку ЄС. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору