Ужгородка

Новини Закарпаття

Долженков: Тактика України щодо вступу в НАТО – це вже навіть не шантаж, а істерика

Українська влада сама себе загнала в пастку, коли внесла зміни до Конституції щодо вступу України в Європейський Союз та НАТО, тому ми більше не маємо жодних альтернатив на зовнішній арені.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ голова політради партії “НАШІ” Олександр Долженков.

“Прийняті зімни в Конституцію, ми самі себе загнали в пастку як державу. Тому що внесені зміни не тільки в преамбулу, а цими змінами президент виступає гарантом невідворотності Євроатлантичної інтеграції та інтеграції в ЄС. Кабмін реалізує всі програми, направлені на євроінтеграцію і євроатлантичну інтеграцію і Верховна Рада теж керується цим принципом”, – сказав Долженков.

Також він додав, що на зовнішній арені в України немає інших альтернатив, окрім євроінтеграції.

“Ми самі себе загнали в пастку і тепер наша тактика складається не з шантажу, це істерика. Шантажувати можна тоді, коли у тебе є альтернативний шлях, якщо ви не зробите так, то ми поступимо інакше. А як ми інакше поступимо, якщо у нас в Конституції прописано вступ в НАТО. На зовнішній арені у нас немає альтернатив більше і тому говорити на рівних із Заходом зараз у нас немає можливості”, – розповів він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору