Ужгородка

Новини Закарпаття

“Слуга” Соломчук: Україна може стати “європейським Китаєм”, особливо в харчовій промисловості

Україна може стати справжнім “європейським Китаєм”, особливо, що стосується харчової промисловості, і “захоплювати” цим світ. 

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловив народний депутат від “Слуги народу” Дмитро Соломчук. 

“Дивіться, яким шляхом пішов Китай. Якщо взяти 90-ті, хто туди літав, хто бачив, хто по бізнесу співпрацював з Китаєм, у кожному дворі стояли літєйки. А сьогодні вони мають великі заводи, вони запустили інвесторів, вони захопили весь світ своїм товаром. У нас є шанс стати тим європейським Китаєм. У нас досить своєї сировини, ми можемо випускати особливо те, що стосується харчової промисловості. І захоплювати цим світ. Китай дійшов до того, що він використовує не тільки свою сировину”, – наголосив нардеп.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору