Ужгородка

Новини Закарпаття

Вступ України в НАТО – це частково політичне рішення, де все залежить від нас, – нардеп

Україна вже протягом одного-двох років готова для отримання Плану дій членства в НАТО. 

Таку думку висловив народний депутат від фракції “Слуга народу” Дмитро Соломчук в ефірі телеканалу НАШ. 

“Це частково є політичне питання, тому що членів НАТО є достатньо країн, які мають голосувати навіть за ПДЧ”, – сказав нардеп. 

За словами політика, Україна вже давно готова до ПДЧ в НАТО. 

“Ми як держава до ПДЧ готові вже не сьогодні навіть, а рік-два тому. Модернізація техніки відбувається, модернізація військових сил навчання відбувається. Наші військові сильніші деяких країн, які є членами НАТО. Якщо це стосується гібридної війни, то в нас є спеціалісти, яких, можливо, навіть в НАТО немає, і вони мають навчатися в нас. У нас є тісна співпраця з Великобританією, з Туреччиною, які є членами НАТО, які мають великий вплив. Так само і США”, – наголосив він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору