Ужгородка

Новини Закарпаття

Розенко: Яке НАТО? Весь світ бачить, який бардак сьогодні твориться в Україні

Україна не може вступити в НАТО не через те, що деякі члени Альянсу чи Росія проти, а через те, що ми не навели лад в країні.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ екс-міністр соціальної політики Павло Розенко.

“Коли наші партнери, друзі, союзники говорять про те, що не всі члени НАТО сьогодні готові приймати і сприймати Україну, так це ж не питання в членах НАТО і Росії.  Тому що всі чудово бачать в тому числі і члени НАТО, який бардак сьогодні твориться в Україні і який йде відкат тих реформ, які були проведені раніше”, – сказав Розенко.

Також він додав, що висловлювання президента та голови партії “Слуга народу” щодо управління державою різняться між собою.

“Коли Зеленський каже, що ми хочемо вступити в НАТО, а з іншого боку керівник президентської фракції говорить про те, що ми будемо переймати досвід китайської комуністичної партії в управлінні економікою і державою. Це два різні світи, які абсолютно між собою не перетинатися і всі бачать наскільки абсурд твориться навіть у вищому керівництві нашої держави”, – розповів він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору