Ужгородка

Новини Закарпаття

Зеленський призначив нову главу Івано-Франківської ОДА

Президент України Володимир Зеленський призначив Світлану Оніщук новою головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації (ОДА).

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Зазначається, що відповідний указ був підписаний 8 липня. 

Довідка: 

Світлана Онищук народилася 1984 року в селищі Заболотів Івано-Франківської області. У 2002 році закінчила Снятинський сільськогосподарський технікум за напрямом “бухгалтерський облік”. У 2005 році – Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника за напрямом “правознавство”. Доктор наук з державного управління.

Трудову діяльність Світлана Онищук розпочала 2002 року як юридичний консультант приватної агрофірми. Проходила службу в органах внутрішніх справ у Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ. З 2012 року працювала на різних посадах у Національному агентстві України з питань державної служби та його регіональних підрозділах. З вересня 2019 року – заступник голови Івано-Франківської ОДА.

Як НАШ повідомляв раніше, президент України Володимир Зеленський призначив Дмитра Живицького новим головою Сумської обласної державної адміністрації.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору