Ужгородка

Новини Закарпаття

Камельчук: Весь світ повинен відмовитися від ядерної зброї

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Юрій Камельчук заявив, що віт повинен позбутися ядерної зброї і переробити її на ядерні реактори.

Про це він повідомив у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Всі країни повинні забути про ядерну зброю. Утилізувати, переробити на ядерні реактори для енергетики, для військових польотів, але забути про зброю”, – сказав Камельчук.

На питання, як він переконає Китай позбавитися від ядерно зброї, депутат відповів:

“Спочатку будь-яке завдання, яке хочеться здійснити на масштабному рівні здається неможливим і нереальним, але з часом знаходяться моменти. Я говорю про ті речі які мені б хотілося побачити у світі, але як вони будуть здійсненні і коли – питання номер два. Я б хотів брати участь у будь-яких міжнародних переговорах для того, щоб переконувати світових лідерів це зробити”.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору