Ужгородка

Новини Закарпаття

Скорик: Як доступ до державної таємниці може отримати не громадянин України

Нардеп від партії “ОПЗЖ” Микола Скорик в ефір НАШого телеканалу прокоментував доступ до державної таємниці для членів наглядової ради.

“Як може регламентувати військовий блок НАТО для кого можна вступити, або не можна, як Україні управляти своїми державними компаніями, яке це взагалі має відношення до того як ми будемо вступати в НАТО? Я не розумію, як в державній компанії, наприклад “Укроборонпром”, де люди, які займають керівні посади мають отримувати доступ до державної таємниці, як може отримати доступ до державної таємниці людина, яка навіть не є громадянином України?”, – сказав нардеп.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору