Ужгородка

Новини Закарпаття

Співак про примітивність політиків: Україні не вистачає Шарлей де Голлів

Українські політики не зможуть об’єднати народ так, яке це зробила Збірна України з футболу, тому що це не приносить їм електоральних дивідендів.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ керівник платформи “Національна стратегія розвитку” Дмитро Співак.

“У політичному просторі українців поки не можуть об’єднати, як це зробила наша футбольна збірна. Тому що це не модно, не в тренді і не приносить електоральних дивідендів. Це не потрібно політикам, кожний осідлав свого коня електорального і кожний лідер політичний партії  боїться зробити крок на зустріч своїм колегам-опонентам по електоральному полі, тому що вони не знають як це сприймуть їх колеги – це називається містечковість, це відсутність глобального бачення, Шарль де Голів нам не вистачає”, – зазначив він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору