Ужгородка

Новини Закарпаття

Бортнік: Стратегічний курс США – на демілітаризацію відносин з РФ, тому про НАТО нам потрібно забути

Стратегічний курс США – на демілітаризацію відносин з РФ і вимагати в цих умовах членство в НАТО – це безглуздо зі сторони України.

Так висловився в прямому ефірі НАШого директор Українського інституту політики Руслан Бортник.

“Стратегічний курс США – на демілітаризацію відносин з Росією і вимагати  цих умовах членство в НАТО і якогось особливої військової підтримки – це безглуздо з нашої сторони. Вони намагаються зараз вивести Росію з великої гри з Китаєм, демілітаризувати її. Потрібно шукати інші методи підтримки України – це говорять прямим текстом  представники американської сторони”, – розповів Бортнік.

Також він додав, що президент має відстоювати гарантії безпеки з боку США у випадку відновлення військового конфлікту.

“Гарантії безпеки у вигляді прямого договору між Україною із США про допомогу у випадку відновлення конфлікту, зона вільної торгівлі, лібералізація візового режиму – це реальні цілі, які повинен відстоювати президент, а не жалітися на “Північний потік-2”, – сказав він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору