Ужгородка

Новини Закарпаття

Скандали Мендель та президентський пул ЗМІ: Никифоров дав перший брифінг

Новий прес-секретар президента України Володимира Зеленського Сергій Никифоров дав перший брифінг, під час якого розповів про майбутню поїздку глави держави до Німеччини, президентський пул ЗМІ та інше. 

Про це повідомляє телеканал НАШ.

Сергій Никифоров, відповідаючи на питання журналіста, заявив, що Офіс президента поки що не планує створення президентського пулу ЗМІ.

“Щодо пулу – мені така інформація невідома. На найближчі поїздки (президента – ред.) таке точно не планується”, – сказав він.

Також прес-секретар зазначив, що Володимир Зеленський везе в Німеччину аргументи, щоб переконати, що “Північний потік-2” шкодить як Україні, так і європейським країнам.

“Володимир Зеленський везе аргументи, щоб переконати, що “Північний потік-2″ шкодить як Україні, так і європейським країнам”, – заявив Никифоров.

Крім того, в ході зустрічі з канцлером Німеччини Зеленський буде говорити про посилення ролі Берліна в нормандському форматі і важливості зупинки “Північного потоку-2”.

Також, за словами, Никифорова, глави держав обговорять деокупацію Криму, енергобезпеку, енергоефективність та економічне партнерство.

Крім усього іншого, новий прес-секретар Зеленського заявив, що не повторюватиме так званих публічних “скандалів” своєї попередниці Юлії Мендель.

“Те, що у неї були публічні такі, як би сказати… Ну, не будемо називати їх скандалами… Я спробую їх не повторювати”, – сказав Никифоров.

Підсумував Никифоров свій брифінг розповіддю про те, як раніше перетинався з президентом Зеленським, коли працював в середині 2000-х в Кривому Розі.

“Я працював у Кривому Розі буквально кілька місяців. Це була обов’язкова річна практика. Я не співпрацював з Володимиром Зеленським, але в Кривому Розі з ним перетинався, тому що, коли ще навчався в школі, це були місцеві зірки. Спочатку це була команда Запоріжжя -Кривий Ріг, потім це була команда “Квартал 95”. І кілька разів я їздив в групі підтримки “, – підсумував він.

Як НАШ повідомляв раніше, президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Юлії Мендель з посади прес-секретаря глави держави і призначив на це місце журналіста і телеведучого Сергія Никифорова.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору